Kingiideed

Kingiideid igat sorti: Kadri Veisner moejoonistega kalendrid, pajakindad/pajalapid ja lukuga meigi-, pliiatsite- või rahakotikesed! Kalendrid hinnaga: väike A4 25€/tk, keskmine A3 35€/tk ja suur 35cm x 60cm 59€/tk, pajakinnas 16,5 x 33 cm ja pajalapp 21 x 21 cm kokku 55€ komplekt, lukuga kotike 12x24cm 30€/tk. Esita oma tellimus siit! Eritellimused, millel on suuremad kogused, lepitakse hind kokku eraldi. Vaata ka e-poodi siit!

Müün enda värvilisi originaaljoonistusi A4 suuruses (küsi pilte näha!), mis on raamitud vastavalt teie soovile, hind alates 79€/1 pilt, hinnale lisandub raamimise hind, mis sõltub raami, passpartuu ja klaasi valikust. (raamimine võtab aega 3 päeva kuni 1,5 nädalat). Maalin akvarellidega ka eritellimusena suuremates formaatides, hind alates 400€, küsi lisa siit! Vaata videosid A0-A1 suuruses maalidest:

https://www.youtube.com/watch?v=ydisenAUolI&ab_channel=KadriVeisner

Saan joonistada soovi järgi fotolt inimese ümber moejoonistuseks. Maalitud erilahendustega kaardikesed sünnipäevaks, juubeliks, pulmadeks jm tähtpäevadeks hind 50€/tk. Juba tehtud tooteid, kaarte ja moejoonistusi saab näha siit: https://www.pinterest.com/kadriveisner/_created/ ja siit (vaata reelse!): https://www.instagram.com/kadriveisner/

Võimalik on tellida minu joonistustega pusasid ja t-särke! Pusa hind alates 75€ ja t-särk hind alates 50€. Eraldi tellitud joonistusega hinnad 85€ pusa ja 65€ t-särk. (See tähendab, et kellelgi teisel täpselt sama joonistust ei ole, see on ainueksemplar ehk unikaalne ja ainult teie soovidele tehtud).

Lisaks on võimalus tellida endale minu ainulaadsete moejoonisega tekstiilist sangadega õlakott. Koti hinnad algavad 45€/tk. (spetsiaalselt teile joonistatud või maalitud unikaalse uue joonistusega kott on hinnaga 60€, see tähendab, et kellelgi teisel täpselt sama joonistust ei ole, see on ainueksemplar ehk unikaalne ja ainult teie soovidele tehtud!)

Võimalusi on veel: moejoonistus padjal (hind 65€), põllel või rätikul (küsi hinda!). Valmistamise aeg 4 päeva kuni 2 nädalat. Osa tooteid kohe olemas, küsi lisaks või vaata e-poodi!

Kui Sul tekkis huvi, küsi täpsemalt järgi SIIT

Kingiideed!

Kingiideed!

Uued tooted: Kadri Veisner moejoonistega kalendrid, pajakindad/pajalapid ja lukuga kotikesed! Kalendrid hinnaga: väike A4 25€/tk, keskmine A3 35€/tk ja suur 35cm x 60cm 59€/tk, pajakinnas 16,5 x 33 cm ja pajalapp 21 x 21 cm kokku 55€, lukuga kotike 12x24cm 35€/tk. Esita oma tellimus siit!

Müün enda värvilisi originaaljoonistusi A4 suuruses (küsi pilte näha!), mis on raamitud vastavalt teie soovile, hind alates 150€ tk, hind sõltub raamimise soovidest. (raamimine võtab aega 3 päeva kuni 1,5 nädalat). Maalin ka eritellimusena suuremates formaatides, hind alates 400€, küsi lisa siit! Vaata videosid A1 suuruses maalidest:

https://www.youtube.com/watch?v=ydisenAUolI&ab_channel=KadriVeisner

Joonistan soovi järgi fotolt inimese ümber moejoonistuseks. Maalitud erilahendustega kaardikesed sünnipäevaks, juubeliks, pulmadeks jm tähtpäevadeks hind 50€/tk. Juba tehtud tooteid, kaarte ja moejoonistusi saab näha siit: https://www.pinterest.com/kadriveisner/_created/ ja siit (vaata reelse!): https://www.instagram.com/kadriveisner/

Võimalik on tellida minu joonistustega pusasid ja t-särke! Pusa hind alates 75€ ja t-särk hind alates 50€. Eraldi tellitud joonistusega hinnad 85€ pusa ja 60€ t-särk. (See tähendab, et kellelgi teisel täpselt sama joonistust ei ole, see on ainueksemplar ehk unikaalne ja ainult teie soovidele tehtud).

Lisaks on võimalus tellida endale minu moejoonisega tekstiilist sangadega õlakott. Koti hinnad algavad 45€/tk. (spetsiaalselt teile joonistatud või maalitud unikaalse uue joonistusega kott on hinnaga 60€, see tähendab, et kellelgi teisel täpselt sama joonistust ei ole, see on ainueksemplar ehk unikaalne ja ainult teie soovidele tehtud!)

Võimalusi on veel: moejoonistus padjal (hind 65€), põllel või rätikul (küsi hinda!). Valmistamise aeg 4 päeva kuni 2 nädalat, oleneb tootest.

Kui Sul tekkis huvi, küsi täpsemalt järgi SIIT

X