Stiililoeng

Siin on kirjeldused teenustest, MIS on hetkel minu repertuaaris.

  • Pakun 1-1,5h tunni pikkuseid loenguid erinevatele huvigruppidele, vastavalt kliendi soovidele ja sobivalt inimeste taustale. Teemade valik on järgmine“Mis on minu kehatüüp ja mis mulle sobib?”, “Millised värvid mulle sobivad ja miks?”, “Millest sündis mood ja mõisted- räägime moest üldiselt”, “Jätkusuutlik moedisain”, “Milleks meile koolivorm ja kuidas seda kanda”, “Mis on moekollektsioon ja kuidas see sünnib”, “Mis vahe on stilistil ja moedisaineril”, “Kuidas inspiratsiooni leida ja sellest midagi looma hakata”, “Kuidas oma disainitoodet presenteerida ja kus”, “Kuidas luua moefoto sessioon enda disainitoodetele”, “Kuidas oma disainitootele või brändile luua lugu”,  jne. Igale teoorias loengule, saab luua kõrvale praktilise osa. Küsi teemade kohta täpsemalt minuga ühendust võttes!
  • Kutsu mind endale külla joonistama peokülalisi, viibin üritusel kokkulepitud ajal ning joonistan/lisan värve moejoonise võtmes inimestest, kes mulle hetkeks on valmis poseerima. Moejoonised jäävad mälestuseks inimestele, keda joonistasin. Hind ja aeg lepitakse kokku eraldi, võta ühendust SIIT

Meeskonnakoolitustena on mul välja pakkuda ka muid loomingulisi ning praktilisi koolitusi, millest loe lähemalt siit!

Fotol toimub “Stiiliteraapia” töötuba, kus räägin 2015 kevad-suvisest moest ja annan ka muid nippe riietumiseks. Töötuba toimus “Kevadteraapia” ürituse raames kevade linnas Türil 2015 aasta aprillis.

Hind alates 250€/1-2h loeng.

Küsi lisainfot kasvõi kohe SIIT ja saadan pakkumise!

Kevadteraapia 11.04.15 032

X