Meeskonnakoolitused

Meeskonnakoolitused

Siin on teenused, MIS on hetkel minu repertuaaris.

  • Akvarellidega maalimine algajatele 4-30 inimgruppidele, saab ka suuremale hulgale inimestele teostada aga siis peab jagama inimesed gruppideks-  kus sünnib palju kaardikesi või pildikesi, mida saab hiljem ära raamida. Võib valida ka vastava teema ning peale harjutamist saab üritusele punkti panna ühismaaliga. Üldiselt hind inimese kohta 50-60€/in. Küsi täpsemat pakkumist siit!
  • Akvarellidega spontaanne ühismaal- saab luua õhtu vältel ühismaali, kus inimesed külastavad õhtu jooksul kunstituba üks, kaks või kolmhaaval, kus näitan, kuidas ühismaalile oma panus lisada. Maal sünnib abstraktsel kujul ja lõplikku versiooni näeb alles peale seda, kui maal on kuivanud.
  • Käelise tegevusega seotud tiimiüritusi saab teha veel sellises võtmes: “Kiired krokiid söega”, “Joonistame harilikuga portreed”, “Disanime t-särgile pildi”, “Disainime kotile pildi”, “Visandame moefiguure koos akvarelliga”. Küsi sisulist poolt läbi e-maili või helista, räägime läbi ja lepime täpse teema kokku!
  • Teistmoodi firmapidu! Kas tahaksid olla üheks õhtuks keegi teine? Kehastada laval kedagi, kes sa oled unistanud olla, riietada end lemmikkarakteri järgi või demonstreerida firma sümboolikat uues disaini võtmes? Kas sooviksid teha klientidele firma peo hoopis teises ootamatus ja humoorikas ning meelelahutsulikus võtmes? Siis see peokorraldus on just teie firmale või seltskonnale, kes ei karda end proovile panna hoopis täiesti uutes rollides! Sobib nii meestele kui naistele, kes ei karda mugavustsoonist välja tulla ja üheks õhtuks ennas ületada ja publikut üllatada.
  • Sobib hästi firmadele, kes soovivad korraldada endale põnevama firmapeo/stiilipeo/ürituse ning läbi lõbusa korraldusmängu liita oma tiimi. (alates 15-20 inimest) Tiim peab olema nõnda suur, et igaüks saaks anda oma panuse moeshow korraldusele, kellest osad on modellid kuni DJ-ni välja ning kindlasti tuleb ka mõelda sellele, kes on publik või kellele esinetakse, PS!Võimalus ka moeshow üles filmida. Moeshow pannakse kokku vastavalt firma iseloomule ning kõik detailid lepitakse kokku juba täpsemalt kohtumisel. Hind lepitakse kokku vastavalt töömahu ja sisu järgi. Võta minuga ühendust, et kõigest lähemalt rääkida!
  • Kutsu mind külla rääkima! Korraldan stiiliõhtu sulle koos tiimikaaslastega, sõpradega või perega sinu kodus või ettevõttes! (alates 10 inimesest, suurematele seltskondadele kehtivad erikokkulepped).Pakun 1-2h tunni pikkuseid loenguid erinevatele huvigruppidele, vastavalt kliendi soovidele ja sobivalt inimeste taustale. Teemade valik on järgmine: “Mis on minu kehatüüp ja mis mulle sobib?”, “Millised värvid mulle sobivad ja miks?”, “Millest sündis mood ja mõisted- räägime moest üldiselt”, “Jätkusuutlik moedisain”, “Milleks meile koolivorm ja kuidas seda kanda”, “Mis on moekollektsioon ja kuidas see sünnib”, “Mis vahe on stilistil ja moedisaineril”, “Kuidas inspiratsiooni leida ja sellest midagi looma hakata”,  jne. Igale teoorias loengule, saab luua kõrvale praktilise osa. Küsi teemade kohta täpsemalt minuga ühendust võttes! Hind kokkuleppel alates 250€
  • AINULT SUVEL pakkumine meeskondadele “Maalimine tervendavas aias”, kus peale jalutuskäiku tervendavas aias koos perenaisega jätkub ühismaalimine, kus iga inimene saab valida aiast oma lilleõie, mida maalida. Antud üritust saab korraldada seni, kuniks jätkub õitsvaid lilli juunist septembrini. Pilte üritusest Nõmmiku Hobihäärberis näeb siit ja väike videolõik, kus teen sissejuhatust akvarellidega maalimisele

Näiteid, mis võtmes on tiimiüritusi tehtud: 2018 kohtusin kollektiiviga Tallinnast, kellega tegime ühise maalimise akvarellidega firma kontoriruumides ning koostöös valmis ühine maal. Üritus on mõeldud gruppidele 5-12 inimest, et veeta mõned tunnid veiniklaasi ning veetopsi taga, sobib ka neile, kellel puudub igasugune kokkupuude kunstiga. Ühismaali teostamine siit.

2016 kohtusin kollektiiviga Viljandist, kellele rääkisin kehatüüpidest, tegime koha peal kindlaks kehatüübid ning loenguvormis sai räägitud värvidest, lõigetest ning käesolevatest trendidest. Soovijatele valmisid hiljem privaatsed stiilispikrid, loe lähemalt siit: https://kadriveisner.eu/stiilispikker/

Kui Sul tekkis siit mõte kutsuda mind külla, võta julgelt ühendust, räägime teemad läbi ja leiame sobiliku variandi teie seltskonna jaoks. Põhiline on, et lõbus peab olema ja kasulik ka!

Hind on kokkuleppeline, sõltub kokkulepitud töömahust ja sisust.
Küsi lisainfot kasvõi kohe SIIT ja saadan Sulle pakkumise!

Veiniklaasi kõrval ühismaalimine. Maal on tänaseks uhkelt kontori seinal.
DSC_0880
Viljandi naistele demonstreerimas aksessuaare lõbusas võtmes aga uute ideedega. Kõik said enda jaoks kasulikke nippe küsida.
Ühismaalimine
Maalime lilli peale valgustavat jalutuskäiku tervendavas aias.
Näitan ette, kuidas maalida akvarellidega lilli, hetkel on käes roosi maalimise näide.
Ma olen kirglik juhendaja, ma armastan akvarellvärve ja soovin seda pisikut ka teistele sisse süstida, et maalida on lihtne ja lõbus ning avardav, mis kõige tähtsam, aitab välja lülitada kõik muud mõtted ning mõjub justkui teraapilisel moel rahustavalt.

Stiililoeng

Siin on kirjeldused teenustest, MIS on hetkel minu repertuaaris.

  • Pakun 1-1,5h tunni pikkuseid loenguid erinevatele huvigruppidele, vastavalt kliendi soovidele ja sobivalt inimeste taustale. Teemade valik on järgmine“Mis on minu kehatüüp ja mis mulle sobib?”, “Millised värvid mulle sobivad ja miks?”, “Millest sündis mood ja mõisted- räägime moest üldiselt”, “Jätkusuutlik moedisain”, “Milleks meile koolivorm ja kuidas seda kanda”, “Mis on moekollektsioon ja kuidas see sünnib”, “Mis vahe on stilistil ja moedisaineril”, “Kuidas inspiratsiooni leida ja sellest midagi looma hakata”, “Kuidas oma disainitoodet presenteerida ja kus”, “Kuidas luua moefoto sessioon enda disainitoodetele”, “Kuidas oma disainitootele või brändile luua lugu”,  jne. Igale teoorias loengule, saab luua kõrvale praktilise osa. Küsi teemade kohta täpsemalt minuga ühendust võttes!
  • Kutsu mind endale külla joonistama peokülalisi, viibin üritusel kokkulepitud ajal ning joonistan/lisan värve moejoonise võtmes inimestest, kes mulle hetkeks on valmis poseerima. Moejoonised jäävad mälestuseks inimestele, keda joonistasin. Hind ja aeg lepitakse kokku eraldi, võta ühendust SIIT

Meeskonnakoolitustena on mul välja pakkuda ka muid loomingulisi ning praktilisi koolitusi, millest loe lähemalt siit!

Fotol toimub “Stiiliteraapia” töötuba, kus räägin 2015 kevad-suvisest moest ja annan ka muid nippe riietumiseks. Töötuba toimus “Kevadteraapia” ürituse raames kevade linnas Türil 2015 aasta aprillis.

Hind alates 250€/1-2h loeng.

Küsi lisainfot kasvõi kohe SIIT ja saadan pakkumise!

Kevadteraapia 11.04.15 032

X