Kes

KES ma olen:

Mõtlen tihti linnas ringi liikudes ja erinevaid inimesi jälgides….aga miks just sellise kujuga  müts, kuid miks just need värvitoonid, miks just sellise lõikega mantel ja oma mõtetes püüan lisada õigeid värvitoone, mis teeks inimese üldvälimuse rõõmsamaks ning saledamaks. See on üks mu lemmiktegevusi, püüda anda inimestele uusi mõtteid, kuidas endale sobilikke rõivaid leida, millised uued stiilid ja lõiked võiksid talle veel lisaks harjumuspärastele rõivastele sobida.

Lisaks olemasolevatele teadmistele, ammutasin uusi teadmisi  Eesti Kunstiakadeemias moestilistika erialal (lõpetasin 2014 kevadel). Õppeained olid väga huvitavad, nüüd oskan kaasa rääkida moeajaloost ning läbi joonistamise ja maalimise oma stiilitunnetust väljendada. Seal õppides saab ennast proovile panna erinevate huvitavate ülesannete näol, kasvõi mõne toote loomises algusest lõpuni välja. Kõik see on andnud juurde palju uusi ideid, mida kasutada stilisti töös. Kuni 2017 aastani andsin edasi oma teadmisi Tallinna Tööstushariduskeskuses tulevastele rätsep-stilistidele, õpetasin stiilitunnetust, moekollektsiooni loomist, näituse korraldamist, värvusi ja moe joonistamist. Olen õppejõud Tallinna Ülikoolis ning õpetan stilistikat ning moejoonistamist. Hetkel annan aktiivselt kursusi  Viimsi Huvikeskuses ja Tallinna Ülikooli BFM-s, õpetan  moejoonistamist (2020-2021). Õpin hetkel Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudis magistris nüüdismeediat teletootmise suunal (2018-2021).

Minu missioon on aidata avastada ja leida endale uusi võimalusi riietumisel ning anda kõigile  abivajajatele nõuandeid rõivamoe ning stilistika osas. Küsimusi võivad esitada nii mehed kui naised, kes tunnevad, et vajavad riietumisega seotud nõuannet! Lisaks korraldan moeüritusi, moejoonistamise individuaalõpet ning stilistikaloenguid erinevatele sihtgruppidele, loengu sisu pannakse kokku vastavalt vajadusele. Lisaks annan moealast nõu ning ideid erinevatel teemadel alates moekollektsiooni loomisest ja lõpetades tuttavale huvitava, erilise kingi loomisest.

Võta julgelt ühendust!

I Style You! – Kadri Veisner

Pildil olen esimest korda 24.mail 2014 “Hooaeg” saates stilistina, kus toimus tore päev emale ja lapsele, kellele aitasin leida uusi rõivakomplekte, salvestust saab näha siit: http://kanal2.ee/pluss/video/?id=20679

hooaeg2