Kursused

Armas rahvas, UUDISENA pakun kontaktivabalt on-line koolitusi üle Eesti, hind 1,5h/50€ inimene ja huvigruppidele hind kokkuleppel! Küsi rohkem siit!

Huvigruppidele on võimalik korraldada vastav maaliõhtu, kuid selle kohta loe rohkem siit

PS!Hetke olukorras pakun individuaaltunde! Panen südamele, et individuaaltundidesse palun riskigruppi kuuluvatel inimestel mitte tulla!

Novembris 2020 alustan siiski kursustega Tallinnas ja Viimsis. Rõhutan seda, et ruumid, kus kursus toimub, on avarad ning annavad võimaluse hoida üksteist ohutus kauguses. Maksimaalselt viibib ruumides 5-12 inimest ning ruum ei ole üle koormatud. Kursuste info siin all:

Jätkukursus (sobib kõigile, ei pea ilmtingimata olema eelnev kogemus) värviline moejoonistamine Tallinna Ülikooli koolitused BFM Vita loomemaja kunstistuudios  täiskasvanutele alates 16.november 2020! Koolituse maksumus: 135 eurot, hinnale ei lisandu käibemaksu, kunstitarbed on hinna sees. Koolituse info leiab siit: https://www.tlu.ee/bfm/figuuri-ja-moejoonistamine-varvidega 

Viimsi Huvikeskuses toimuvad järgmised kursused:

Akvarellidega maalimine algajatele alustame 17.november 2020. Kursuse hind: 75€, 1x hind 30€, rohkem infot: https://huvikeskus.ee/varviline-moejoonistamise-jatkukursus/

VIDEO: Värviline moejoonistamine on jätkukursus, selle kohta vaata videot siit! 

VIDEO: Akvarellidega maalmise kohta saab hea ülevaate “Buduaar” saatest 21.septembril siit!

Olete lahkelt oodatud ja kui on küsimusi, võtke minuga ühendust siit!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA