Kingiideed!

Kingiideed!

Uudisena müün enda värvilisi originaaljoonistusi A4 suuruses: hind 35€ tk, kui soovite lasta raamida, siis hind alates 65€ tk. (raamimise hind sõltub paspartuust ja raami suurusest) Pilt kätte kiiresti, raamimine võtab aega 3 päeva kuni 1 nädal. Maalin ka eritellimustöid suuremates formaatides, küsi lisa!

Saan joonistada soovi järgi fotolt inimese ümber moejoonistuseks. Juba tehtud tooteid, kaarte ja moejoonistusi saab näha siit: https://www.pinterest.com/kadriveisner/_created/ ja siit: https://www.instagram.com/kadriveisner/

Võimalik on tellida minu joonistustega pusasid ja t-särke! Pusa hind alates 65€ ja t-särk hind alates 35€. Eraldi tellitud joonistusega hinnad 75€ pusa ja 50€ t-särk.

Lisaks on võimalus tellida endale minu moejoonisega tekstiilist sangadega õlakott. Koti hinnad algavad 40€/tk. (spetsiaalselt teile joonistatud või maalitud unikaalse uue joonistusega kott on hinnaga 50€, see tähendab, et kellelgi teisel täpselt sama joonistust ei ole, see on ainueksemplar ehk unikaalne ja ainult teie soovidele tehtud!)

Võimalusi on veel: moejoonistus padjal (hind 50€), põllel või rätikul. Valmistamise aeg 4 päeva kuni 2 nädalat, oleneb tootest.

Kui Sul tekkis huvi, küsi täpsemalt järgi SIIT

X