Kadri Veisneri autorilooming- “Sinilill” on maalitud akvarellidega ja on pigem abstraktne kujutis rahvuslikust lillest. Valge või musta taustaga t-särk on mõeldud inimestele, kes hea meelega kannavad enda seljas rahvuslike elementidega rõivaid. Lisades seeliku või pükste komplektile antud t-särgi, saavutad kaasaaegses võtmes rahvuslikus stiilis väljanägemise.
-Toote info: t-särki saab tellida S-XXL suuruses, lõige on sirge või kehasse naiselikkust rõhuvalt töödeldud, materjal on orgaaniline puuvill, millele on pisut lisatud vastupidamise mõttes polüestrit.
-Toote hooldus: t-särki võib masinas õrnpesul 30-40 kraadiga pesta. Masinkuivatus on keelatud. Triikida võib 3.punkti režiimil ning pahu poole pealt või kasutada trüki osa triikimisel lappi, sest trükiosa otse triikides võib kahjustada toodet.
– Värv: Vali oma lemmik! Märgi valikusse oma soov!
– Muster: Vali oma lemmik pilt! T-särgi pildi võid ise valida või joonistan sulle täiesti uue, kasvõi sinu enda foto pealt maha moejooniseks. Võta Kadriga ühendust siit , et anda edasi oma nägemus ja soovid!














Raamitud A4 "Fotograaf 3"
T-särk "Moonipea" mustal
"Heinapalliaeg"
Pusa "Lillepea diivanil" hall
Õlakott "Moonipea"
Pusa "Lillepea" sinine
Pusa "Lillepea" must
Õlakott "Rahvuslik pea"
Õlakott "Prillipaar"
Õlakott "Prillid ette värvilaikudes"
Õlakott "Kidramees"
Pusa "Prillipaar" must
Õlakott "Kahevahel"
T-särk "Punalilled"
Õlakott "Just do nothing"
Pusa "Lillepea diivanil"
Õlakott "Punase autoga"
Õlakott "Mustad prillid ette"
T-särk "Rukkilill"
Kruus "Jätsiga suvine"
Pusa "Lillepea" roosa
T-särk "Moemull"
T-särk "Lillepea" valge joonega
Õlakott "Rõõmus kunstnik"
Õlakott "Hiinakas"
Õlakott "Jalgrattaga"
T-särk "Lillepea" valge
T-särk "Sinilill"
Õlakott "Kivil istus väike tüdruk"
Õlakott "Kollane koer"
Õlakott "Puhkus Pariisis"
Õlakott "Rahvuslik muster"
Õlakott "Värviline lillepea"
Õlakott "King"